UNIVERSAL UNDER DASH AC EVAPORATOR UNDERDASH A/C AIR CONDITIONER ADD ON UNIT 12V BEU-404-100 CM-404-100
| INTL Model | INTL-EU003D |
|---|---|
| Type | BEU-404-100 |
| Fitting | Oring |
| Voltage | 24V |
OEM:
Current: 8.5A
MAX AIR VOL.CFM:359
COOLING CAPACITY BTU.:13700
Unit Size (404*310*335mm)
FRONT LENGTH:404MM
BACK LENGTH:310MM
SIDE LENGTH:335MM