Evaporator Unit BEU-404-100 O-RING LHD With a four-hole panel
  • group nameEvaporator Assembly
  • Min Order1 set
  • brand nameINTL Auto Air Conditioning Compressor
  • modelINTL-EU003WT
  • payment methodT/T, L/C, D/P D/A, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Westem Union, Cash, Escrow
  • update timeWed, 13 May 2026 18:17:59 GMT
Paramtents
  • Type BEU-404-100
  • Name Evaporator unit
  • Car Make FORMULA III UNIVERSAL
  • QUALITY GRADE ONE
  • Front Length 404mm
  • Back Length 310mm
  • Side Length 335mm
  • MOUNTY TYPE O-RING
  • DRIVE DIRECTION LHD
  • LHD O-RING 24V INTL-EU003D
Packging & Delivery
  • Min Order1 set
Briefing
BEU-404-100
LHD OR 12V
(With a four-hole panel )
Detailed
INTL AUTO AC PARTS LTD
Experience for over 20 years.
Covers 85% of passenger cars, trucks, agricultural machinery, excavators, heavy duty, etc.
More than 30 new items being developed every month.
PRODUCT INFORMATION
Item No:
INTL-EU003WT
Model:
BEU-404-100
Direction:
LHD
Fitting:
Oring
Volt
12V
New or not:
New
Mark:
With a four-hole panel
FOB port:
Guangzhou / Shenzhen
País de origem:
China
Terms of payment:
T/T
Related Product
404 WALNUT WOOD evaporator assembly BEU-404-100 FORMULA III evaporator unit Under dash
9814-0134-00 UNIVERSAL UNDER DASH 24V BEU-404-100 LHD Oring RC.740.059
Car Make: Universal OE NO.: BEU-404-100/CM-404-100 O-ring: LHD
Evaporator Unit 9814-0124-00 underdash box BEU-404-100 O-RING LHD 404*310*335mm RC.740.050
Under dash ac evaporator unit assembly underdash box BEU-404-100 FORMULA III EVAPORATOR UNIT ASSEMBLY O-RING LHD 404*310*335mm