E465368 SCN-AT-FLT08.4-PT1-0H1-R Touch Screen Glass
  • brand nameVICPAS
  • modelE465368 SCN-AT-FLT08.4-PT1-0H1-R
  • payment methodD/P, Western Union, MoneyGram, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 21:58:34 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Size 8.4 Inch
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-3 Workdays
  • Name E465368 SCN-AT-FLT08.4-PT1-0H1-R Touch Screen Glass
Detailed
E465368 SCN-AT-FLT08.4-PT1-0H1-R Touch Screen Glass Repair
E465368 SCN-AT-FLT08.4-PT1-0H1-R Touch Screen Glass epair
E465368 SCN-AT-FLT08.4-PT1-0H1-R touch screen size: inch. and other general size is 3.0'' to 22'' . E465368 SCN-AT-FLT08.4-PT1-0H1-R touchscreen adopt to panel display device. E465368 SCN-AT-FLT08.4-PT1-0H1-R touch panel touch times are more than 1 million touches. E465368 SCN-AT-FLT08.4-PT1-0H1-R touch screen monitor Current: 5mA~25mA, E465368 SCN-AT-FLT08.4-PT1-0H1-R HMI touch screen temperature operating range: -10° C ~ 60° C, E465368 SCN-AT-FLT08.4-PT1-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V. E465368 SCN-AT-FLT08.4-PT1-0H1-R touch membrane operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Contact VICPAS for Product Detail
Product Specification:
Size : 8.4 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
* Personal computer and office.
* MID, Tablet PC, Digital photo frame, Car GPS.
* Portable sport devices, Access control terminals.
* Performance
Linearity Error <1.5%
Response Speed <10ms
* Environmental
Relative Humidity Operating Range: 0%~90% RH (no dew falls)
Storage Range: 0% to 95% RH (no dew falls)