E500132 SCN-AT-FLT12.1-Z05-0H1-R Touch Screen Panel Glass
  • brand nameVICPAS
  • modelE500132 SCN-AT-FLT12.1-Z05-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:14:46 GMT
  • Warranty 365 days
  • Shipping 2-3 workdays
  • Size 12.1 inch
  • Name E500132 SCN-AT-FLT12.1-Z05-0H1-R Touch Screen Panel Glass
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
E500132 SCN-AT-FLT12.1-Z05-0H1-R
It is brand new and good quality with a year warranty.
Detailed
E500132 SCN-AT-FLT12.1-Z05-0H1-R Touch Screen Panel Glass Repair
E500132 SCN-AT-FLT12.1-Z05-0H1-R touch screen glass size: inch, other general size is 3.0'' to 22'' . E500132 SCN-AT-FLT12.1-Z05-0H1-R touch screen HMIl adopt to panel display device. E500132 SCN-AT-FLT12.1-Z05-0H1-R touch panel power supply: USB or RS232. E500132 SCN-AT-FLT12.1-Z05-0H1-R touch digitizer glass operation system including : Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc. E500132 SCN-AT-FLT12.1-Z05-0H1-R touchscreen touch times are more than 1 million touches. E500132 SCN-AT-FLT12.1-Z05-0H1-R MMI touch glass temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E500132 SCN-AT-FLT12.1-Z05-0H1-R touch membrane Resistance 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size).
 Contact VICPAS for Help
Product Feature:
Size :  12.1 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Contact Bounce : <10ms
Linearity : 1.5%(<1.0% by Request)
Life Expectancy : > 35 million touch on single point
* Performance
Linearity Error : <1.5%