E482492 SCN-A5-FLT08.6-002-0H1-R Touch Screen Glass
  • group nameFor ELO Touch Panel with 4 / 5 Wires
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelE482492 SCN-A5-FLT08.6-002-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 01:34:19 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Warranty 365 days
  • Shipping 2-4 workdays
  • Size 8.6 inch
  • Name E482492 SCN-A5-FLT08.6-002-0H1-R Touch Screen Glass
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
E482492 SCN-A5-FLT08.6-002-0H1-R
It is brand new and good quality with a year warranty.
Detailed
E482492 SCN-A5-FLT08.6-002-0H1-R Touch Screen Panel Repair replacement
E482492 SCN-A5-FLT08.6-002-0H1-R Touch Screen Panel Repair
E482492 SCN-A5-FLT08.6-002-0H1-R touchscreen size: inch, other general size is 3.0'' to 22''. E482492 SCN-A5-FLT08.6-002-0H1-R touch panel adopt to panel display device. E482492 SCN-A5-FLT08.6-002-0H1-R touch screen monitor linearity error:< 1.5%. E482492 SCN-A5-FLT08.6-002-0H1-R touch digitizer glass response speed: < 10ms, E482492 SCN-A5-FLT08.6-002-0H1-R HMI touch screen temperature operating range: -10°C ~ 60°C. E482492 SCN-A5-FLT08.6-002-0H1-R touch screen temperature storage range: -20°C ~ 70°C. E482492 SCN-A5-FLT08.6-002-0H1-R MMI touch screen current: 5mA~25mA, E482492 SCN-A5-FLT08.6-002-0H1-R touch membrane operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Why no have a try to contact us
Product Feature:
Size : 8.6 inch;