  • brand nameVICPAS
  • modelE222322 SCN-A5-FLT12.1-M08-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 22:59:46 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Size 12.1 inch
  • Shipping 2-4 workdays
  • Warranty 365 days
  • Name E222322 SCN-A5-FLT12.1-M08-0H1-R touchscreen
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
E222322 SCN-A5-FLT12.1-M08-0H1-R
It is brand new and good quality with a year warranty.
Detailed
E222322 SCN-A5-FLT12.1-M08-0H1-R Touch Screen Glass repair
E222322 SCN-A5-FLT12.1-M08-0H1-R touch screen glass size: inch, other general size is 3.0'' to 22'' . E222322 SCN-A5-FLT12.1-M08-0H1-R touch screen HMIl adopt to panel display device; E222322 SCN-A5-FLT12.1-M08-0H1-R touch panel power supply: USB or RS232. E222322 SCN-A5-FLT12.1-M08-0H1-R touch digitizer glass operation system including : Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc. E222322 SCN-A5-FLT12.1-M08-0H1-R touchscreen touch times are more than 1 million touches. E222322 SCN-A5-FLT12.1-M08-0H1-R MMI touch glass temperature operating range: -10° C ~ 60° C, E222322 SCN-A5-FLT12.1-M08-0H1-R touch membrane Resistance 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size).
 Contact VICPAS for A Discount
Product Details:
Size :  12.1 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Surface Hardness : 3H
Circuit Rating : 5VDC @ 35mA
Light Transmission : Film + Film 77%, Film + Glass 83%
* Electrical
Contact Bounce : <10ms
Rersolution : 4096 x 4096
Linearity : 1.5%(<1.0% by Request)