E866979 SCN-A5-FLT12.1-PT2-0H1-R Touch Screen Glass
  • brand nameVICPAS
  • modelE866979 SCN-A5-FLT12.1-PT2-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:29:11 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Shipping 2-4 workdays
  • Warranty 365 days
  • Size 12.1 inch
  • Name E866979 SCN-A5-FLT12.1-PT2-0H1-R Touch Screen Glass
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
E866979 SCN-A5-FLT12.1-PT2-0H1-R
It is brand new and good quality with a year warranty.
Detailed
E866979 SCN-A5-FLT12.1-PT2-0H1-R Touch Screen Glass Repair
E866979 SCN-A5-FLT12.1-PT2-0H1-R touch panel size: inch, other custom size is 3.0'' to 24'' . E866979 SCN-A5-FLT12.1-PT2-0H1-R touch membrane adopt to panel display device. E866979 SCN-A5-FLT12.1-PT2-0H1-R HMI touch glass light transmission: 80%(Meet ASTM D1003). E866979 SCN-A5-FLT12.1-PT2-0H1-R touch screen temperature storage range: -20°C ~ 70°C. E866979 SCN-A5-FLT12.1-PT2-0H1-R touchscreen temperature operating range: -10°C ~ 60°C. E866979 SCN-A5-FLT12.1-PT2-0H1-R touch screen tablet resistance: 300Ω < X Axis < 900Ω, 200Ω < Y Axis < 800Ω (Varies with different size). E866979 SCN-A5-FLT12.1-PT2-0H1-R Touch screen display operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.