E584800 SCN-AT-FLT15.0-001-0H0-R Touch Screen Panel
  • brand nameVICPAS
  • modelE584800 SCN-AT-FLT15.0-001-0H0-R
  • payment methodD/P, Western Union, MoneyGram, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 01:04:22 GMT
  • Warranty 365 Days
  • Size 15 inch
  • Shipping 2-3 Workdays
  • Name E584800 SCN-AT-FLT15.0-001-0H0-R Touch Screen Panel
Detailed
E584800 SCN-AT-FLT15.0-001-0H0-R Touch Screen Panel Repair.
E584800 SCN-AT-FLT15.0-001-0H0-R touch membrane size: 15 inch other general size is 3.0'' to 22''. E584800 SCN-AT-FLT15.0-001-0H0-R touch screen adopt to panel display device. E584800 SCN-AT-FLT15.0-001-0H0-R touchscreen temperature operating range: -10°C ~ 60°C. E584800 SCN-AT-FLT15.0-001-0H0-R touch digitizer glass linearity error < 1.5%. E584800 SCN-AT-FLT15.0-001-0H0-R touch screen hmi response speed: < 10ms. E584800 SCN-AT-FLT15.0-001-0H0-R touch screen monitor operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc; E584800 SCN-AT-FLT15.0-001-0H0-R touch panel temperature storage range: -20°C ~ 70°C. E584800 SCN-AT-FLT15.0-001-0H0-R touch screen display current: 5mA~25mA.