E093343 SCN-AT-FLT15.0-003-0H1-R Touchscreen Glass
  • brand nameVICPAS
  • modelE093343 SCN-AT-FLT15.0-003-0H1-R elo
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 01:07:36 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Size 15 inch
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-3 Workday
  • Name E093343 SCN-AT-FLT15.0-003-0H1-R Touchscreen Glass
Detailed
E093343 SCN-AT-FLT15.0-003-0H1-R Touchscreen Glass Repair
E093343 SCN-AT-FLT15.0-003-0H1-R touch panel size: 15 inch, other general size is 3.0'' to 22'' . E093343 SCN-AT-FLT15.0-003-0H1-R touch screen adopt to panel display device. E093343 SCN-AT-FLT15.0-003-0H1-R touch membrane touch times are more than 1 million touches. E093343 SCN-AT-FLT15.0-003-0H1-R touch digitizer glass temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E093343 SCN-AT-FLT15.0-003-0H1-R touch screen display Resistance 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size). E093343 SCN-AT-FLT15.0-003-0H1-R touchscreen power supply: USB or RS232. E093343 SCN-AT-FLT15.0-003-0H1-R HMI touch glass operation system including : Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Contact VICPAS for More Infor
Product Information:
Size :  15 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Power Supply : USB or RS232
Light Transmission : 80%(Meet ASTM D1003)
* Optical:
No need change any shell and add any auxiliary to the HMI machine.
All product are new, working in perfect condition,Meet bad environment,
Electrostatic Endurance : No abnormal appearance after 10kv, 100Ω , 250PF electrostatic used