E142580 SCN-A5-FLT15.0-Z06-0H1-R Touch Glass Replacement
  • brand nameVICPAS
  • modelE142580 SCN-A5-FLT15.0-Z06-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 22:28:42 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Size 15 inch
  • Shipping 2-3 workdays
  • Warranty 365 days
  • Name E142580 SCN-A5-FLT15.0-Z06-0H1-R Touch Glass Replacement
Detailed
E142580 SCN-A5-FLT15.0-Z06-0H1-R Touch Glass Replacement repair
E142580 SCN-A5-FLT15.0-Z06-0H1-R touch panel size: inch, other custom size is 3.0'' to 24'' . E142580 SCN-A5-FLT15.0-Z06-0H1-R touch membrane adopt to panel display device. E142580 SCN-A5-FLT15.0-Z06-0H1-R HMI touch glass light transmission: 80%(Meet ASTM D1003). E142580 SCN-A5-FLT15.0-Z06-0H1-R touch screen temperature storage range: -20°C ~ 70°C. E142580 SCN-A5-FLT15.0-Z06-0H1-R touchscreen temperature operating range: -10°C ~ 60°C. E142580 SCN-A5-FLT15.0-Z06-0H1-R touch screen tablet resistance: 300Ω < X Axis < 900Ω, 200Ω < Y Axis < 800Ω (Varies with different size). E142580 SCN-A5-FLT15.0-Z06-0H1-R Touch screen display operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Contact VICPAS for A Discount
Product Details:
Size : 15 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
* Optical
Fit in with : Panel display device
Light Transmission : 80%(Meet ASTM D1003)