E628765 SCN-A5-FLT15.1-001-0A0-R Touch Screen Panel
  • brand nameVICPAS
  • modelE628765 SCN-A5-FLT15.1-001-0A0-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:19:09 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Size 15.1 inch
  • Shipping 2-4 workdays
  • Warranty 365 days
  • Name E628765 SCN-A5-FLT15.1-001-0A0-R Touch Screen Panel
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
E628765 SCN-A5-FLT15.1-001-0A0-R
It is brand new and good quality with a year warranty.
Detailed
E628765 SCN-A5-FLT15.1-001-0A0-R Touch Screen Panel Repair
E628765 SCN-A5-FLT15.1-001-0A0-R HMI touch glass size: inch, other general size is 3.0'' to 22'' . E628765 SCN-A5-FLT15.1-001-0A0-R touch digitizer glass adopt to panel display device, E628765 SCN-A5-FLT15.1-001-0A0-R touch screen temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E628765 SCN-A5-FLT15.1-001-0A0-R touch panel display Resistance 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size). E628765 SCN-A5-FLT15.1-001-0A0-R touchscreen power supply: USB or RS232. E628765 SCN-A5-FLT15.1-001-0A0-R MMI touch glass operation system including : Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc, E628765 SCN-A5-FLT15.1-001-0A0-R touchscreen touch times are more than 1 million touches.
 Contact VICPAS for Product Dimension
Product Feature:
Size :15.1  inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Electrostatic Endurance No abnormal appearance after 10kv, 100Ω , 250PF electrostatic used
Isolation Resistance >20MΩ @ DC 25V
Resistance 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size)
* Performance
Linearity Error <1.5%