B&R 5MP7120.034F-000 Keypad Membrane Repair
  • group nameMobile Panel
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • model5MP7120.034F-000
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 21:44:27 GMT
Paramtents
  • Brand B&R
  • Size 3.4 inch
  • Model B&R Mobile Panel 7100 5MP7120.034F-000
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Mobile Panel 7100 5MP7120.034F-000 Membrane Keypad Keyboard Repair
Order each part separately is available
Mobile Panel 7100 5MP7120.034F-000 Keypad Membrane
• Control device including handle
• Attachment cables
Specifications:
Part Number : 5MP7120.034F-000
Product Line: Mobile Panel 7100
Screen diagonal: 3.4 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Display Type: TFT color
Mounting position: Vertical
Input Type: Keypad
Serial interface Type: RS232
Storage: -20 to 70°C