PP300 5PP320.1214-39 B&R Touch Screen Panel Glass
  • brand nameVICPAS
  • model5PP320.1214-39
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 02:51:42 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Size 12. 1 inch
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Brand B&R
  • Model B&R Power Panel 300 5PP320.1214-39
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Power Panel 300 5PP320.1214-39 Front Overlay Touch Screen Panel Repair Replacement
Power Panel 300 5PP320.1214-39 Protective Film Touch Screen Panel
Specifications:
Part Number : 5PP320.1214-39
Product Line: Power Panel 300
Screen diagonal 12.1 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power 24 VDC
Display Type: TFT color
Mounting position: Vertical
Input Type: Touchscreen
Serial interface Type: RS232
Storage -20 to 70°C