H2-121AAA / H3121A-NEOFP27 Touch Screen Panel Glass Repair
  • group nameTouch Panel Screen Suppliers
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelA123400180 A114301064
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:45:55 GMT
Paramtents
  • Shipping 2-3 workdays
  • Warranty 365 Days
  • Touch points Single-touch
  • Material applied film+Glass+tail
  • Name H2-121AAA / H3121A-NEOFP27 Touch Screen Panel Glas
Detailed
H2-121AAA HMI touch glass size: 12.1 inch, other general size is 3.0'' to 22'' . H3121A-NEOFP27 touch digitizer glass adopt to panel display device, H2-121AAA touch screen temperature operating range: -10° C ~ 60° C. H2-121AAA touch panel display Resistance 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size). H3121A-NEOFP27 touchscreen power supply: USB or RS232. H2-121AAA MMI touch glass operation system including : Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc, H3121A-NEOFP27 touchscreen touch times are more than 1 million touches.
Product Information:
Size : 12.1 inch;