HT121A-NEOFS52 / HT121A-MEOF152 Touch screen panel
  • group nameTouch Panel Screen Suppliers
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelHT121A-NEOFS52 / HT121A-MEOF152
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 02:52:20 GMT
Paramtents
  • Warranty 365 Days
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
  • lineation test ≥100,000
  • Input life ≥1,000,000
  • Keyword Touch Screen Panel Glass Repair
  • Name HT121A-NEOFS52 / HT121A-MEOF152 Touch screen panel
Detailed
HT121A-NEOFS52 / HT121A-MEOF152 Touch screen panel Glass repair
HT121A-NEOFS52 HMI touch glass size: 12.1 inch, other general size is 3.0'' to 22'' . HT121A-NEOFS52 touch digitizer glass adopt to panel display device, HT121A-NEOFS52 touch screen temperature operating range: -10° C ~ 60° C. HT121A-NEOFS52 touch panel display Resistance 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size). HT121A-NEOFS52 touchscreen power supply: USB or RS232. HT121A-NEOFS52 MMI touch glass operation system including : Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc, HT121A-NEOFS52 touchscreen touch times are more than 1 million touches.
 Click for More Detail
Product Details:
Size :  12.1 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Resolution(Interpolation) 4096*4096
Linearity Error <1.5%