E48-F-4-57-003 R2.2 0652006 touch screen panel glass 5.7''
  • group nameTouch Panel Screen Suppliers
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelE48-F-4-57-003 R2.2 0652006
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 07:41:53 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-3 workdays
  • Keyword Touch Screen Repair
  • Name E48-F-4-57-003 R2.2 0652006 touch screen panel gla
Detailed
E48-F-4-57-003 R2.2 0652006 touch screen glass Repair.
E48-F-4-57-003 R2.2 0652006 touch screen glass
E48-F-4-57-003 R2.2 0652006 touch screen glass size: 5.7 inch, other general size is 3.0'' to 22'' . E48-F-4-57-003 R2.2 0652006 touch screen HMIl adopt to panel display device. E48-F-4-57-003 R2.2 0652006 touch panel power supply: USB or RS232. E48-F-4-57-003 R2.2 0652006 touch digitizer glass operation system including : Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc. E48-F-4-57-003 R2.2 0652006 touchscreen touch times are more than 1 million touches. E48-F-4-57-003 R2.2 0652006 MMI touch glass temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E48-F-4-57-003 R2.2 0652006 touch membrane Resistance 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size).