E461966 SCN-AT-FLT15.0-RAD-0H1-R Elo Touchscreen Glass
  • group nameFor ELO Touch Panel with 4 / 5 Wires
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelE461966 SCN-AT-FLT15.0-RAD-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:18:46 GMT
Paramtents
  • Shipping 2-3 workdays
  • Warranty 365 Days
  • Touch points Single-touch
  • Material applied film+Glass+tail
  • Name E461966 SCN-AT-FLT15.0-RAD-0H1-R Elo Touchscreen G
Detailed
E461966 SCN-AT-FLT15.0-RAD-0H1-R Elo Touchscreen Glass Repair
E461966 SCN-AT-FLT15.0-RAD-0H1-R touch membrane size: inch other general size is 3.0'' to 22''. E461966 SCN-AT-FLT15.0-RAD-0H1-R touch screen adopt to panel display device. E461966 SCN-AT-FLT15.0-RAD-0H1-R touchscreen temperature operating range: -10°C ~ 60°C. E461966 SCN-AT-FLT15.0-RAD-0H1-R touch digitizer glass linearity error < 1.5%. E461966 SCN-AT-FLT15.0-RAD-0H1-R touch screen hmi response speed: < 10ms. E461966 SCN-AT-FLT15.0-RAD-0H1-R touch screen monitor operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc; E461966 SCN-AT-FLT15.0-RAD-0H1-R touch panel temperature storage range: -20°C ~ 70°C. E461966 SCN-AT-FLT15.0-RAD-0H1-R touch screen display current: 5mA~25mA.
 Contact VICPAS for More Infor
Product Information:
Size :  15 inch;