E449387 SCN-A5-FLT15.0-R4H-0H1-R Touch Screen Panel
  • brand nameVICPAS
  • modelE449387 SCN-A5-FLT15.0-R4H-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 21:20:05 GMT
Paramtents
  • Type Resistance touch screen
  • Warranty 365 Days
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
  • Related Part No. E449387 Touch screen
  • Related Part No. SCN-A5-FLT15.0-R4H-0H1-R Touch screen
  • Name E449387 SCN-A5-FLT15.0-R4H-0H1-R Touch Screen Pane
  • Siez 15
Detailed
E449387 SCN-A5-FLT15.0-R4H-0H1-R Touch Screen Panel Repair
E449387 SCN-A5-FLT15.0-R4H-0H1-R touch panel size: inch; other general size is 3.0'' to 22''. E449387 SCN-A5-FLT15.0-R4H-0H1-R touch screen adopt to panel display device, touch digitizer glass linearity error:< 1.5%; E449387 SCN-A5-FLT15.0-R4H-0H1-R touch screen hmi response speed: < 10ms. E449387 SCN-A5-FLT15.0-R4H-0H1-R touchscreen temperature operating range: -10°C ~ 60°C. E449387 SCN-A5-FLT15.0-R4H-0H1-R touch membrane temperature storage range: -20°C ~ 70°C. E449387 SCN-A5-FLT15.0-R4H-0H1-R touch screen display current: 5mA~25mA. E449387 SCN-A5-FLT15.0-R4H-0H1-R touch screen monitor operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 We are waiting for your contact
Product Specification:
Size : 15 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Current : 5mA~25mA
Power Supply : USB or RS232
Operation Voltage : Typical +DC 5V