246110010B I007514 0254 Touch Screen Panel Repair
  • group nameTouch Panel Screen Suppliers
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • model246110010B I007514 0254
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 02:54:47 GMT
Paramtents
  • Shipping 2-3 workdays
  • Warranty 365 Days
  • Touch points Single-touch
  • Material applied film+Glass+tail
  • Name 246110010B I007514 0254 Touch Screen Panel Repair
Detailed
246110010B I007514 0254 touch panel size: inch, other general size is 3.0'' to 22'' . 246110010B I007514 0254 touch screen adopt to panel display device. 246110010B I007514 0254 touch membrane touch times are more than 1 million touches. 246110010B I007514 0254 touch digitizer glass temperature operating range: -10° C ~ 60° C. 246110010B I007514 0254 touch screen display Resistance 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size). 246110010B I007514 0254 touchscreen power supply: USB or RS232. 246110010B I007514 0254 HMI touch glass operation system including : Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Contact VICPAS for More Infor
Product Information:
Size :  15 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Power Supply : USB or RS232
Light Transmission : 80%(Meet ASTM D1003)
* Optical:
No need change any shell and add any auxiliary to the HMI machine.
All product are new, working in perfect condition,Meet bad environment,
Electrostatic Endurance : No abnormal appearance after 10kv, 100Ω , 250PF electrostatic used