PP300 5PP320.1043-K16 B&R Touch Screen Panel Glass
  • brand nameVICPAS
  • model5PP320.1043-K16
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 01:32:31 GMT
Paramtents
  • Brand B&R
  • Size 10.4 inch
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Power Panel 300 5PP320.1043-K16
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Power Panel 300 5PP320.1043-K16 Front Overlay Touch Screen Panel Repair Replacement
Order each part separately is available
Power Panel 300 Protective Film Touch Screen Panel
Specifications:
Part Number : 5PP320.1043-K16
Product Line: Power Panel 300
Screen diagonal: 10.4 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Display Type: TFT color
Mounting position: Vertical
Input Type: Touchscreen
Serial interface Type: RS232
Storage: -20 to 70°C