B&R PP300 5PP320.1214-K09 HMI Touchscreen Panel
  • brand nameVICPAS
  • model5PP320.1214-K09
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:39:13 GMT
Paramtents
  • Brand B&R
  • Size 12.1 inch
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Power Panel 300 5PP320.1214-K09
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Power Panel 300 5PP320.1214-K09 Front Overlay Touch Screen Panel Repair Replacement
Power Panel 300 5PP320.1214-K09 Protective Film Touch Screen Panel
Specifications:
Part Number : 5PP320.1214-K09
Product Line: Power Panel 300
Screen diagonal 12.1 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power 24 VDC
Display Type: TFT color
Mounting position: Vertical
Input Type: Touchscreen
Serial interface Type: RS232
Storage -20 to 70°C