B&R 3PP381.1043-31 Touch Panel Membrane Keypad
  • group namePower Panel 300
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • model3PP381.1043-31
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 01:30:59 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Size 10.4 inch
  • Brand B&R
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R 3PP381.1043-31
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R 3PP381.1043-31 Membrane Keypad Keyboard Touch Panel Repair Replacement
Order each part separately is available
B&R 3PP381.1043-31 Terminal Keypad Touchscreen Glass
Specifications:
Part Number : 3PP381.1043-31
Product Line: B and R
Screen diagonal: 10.4 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Display Type: TFT color
Mounting position: Vertical
Input Type: Keypad
Serial interface Type: RS232
Storage: -20 to 70°C