PP400 4PP420.1043-K07 B&R Touch Screen Panel Repair
  • brand nameVICPAS
  • model4PP420.1043-K07
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:34:40 GMT
Paramtents
  • Brand B&R
  • Size 10.4 inch
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Power Panel 400 4PP420.1043-K07
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Power Panel 400 4PP420.1043-K07 Front Overlay Touch Screen Panel Repair Replacement
Power Panel 400 4PP420.1043-K07 Protective Film Touch Screen Panel
Specifications:
Part Number : 4PP420.1043-K07
Product Line: Power Panel 400
Screen diagonal 10.4 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power 24 VDC
Serial interface Type: RS232
Storage -20 to 70°C