B&R PP400 5PP420.1044-K02 Front Overlay Touch Screen
  • group namePower Panel 400
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • model5PP420.1044-K02
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 19:39:24 GMT
Paramtents
  • Brand B&R
  • Size 10.4 inch
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Power Panel 400 5PP420.1044-K02
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Power Panel 400 5PP420.1044-K02 Touch Panel Front Overlay Repair Replacement
Order each part separately is available
Power Panel 400 Touchscreen Glass Protective Film
B&R Power Panel 400 Features:
• 24 VDC supply voltage
Specifications:
Part Number : 5PP420.1044-K02
Product Line: Power Panel 400
Screen diagonal: 10.4 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Serial interface Type: RS232
Storage: -20 to 70°C