B&R PP65 4PP065.1043-K03 Touch Screen Front Overlay
  • brand nameVICPAS
  • model4PP065.1043-K03
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 22:26:15 GMT
Paramtents
  • Brand B&R
  • Size 10.4 inch
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Power Panel 65 4PP065.1043-K03
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Power Panel 65 4PP065.1043-K03 Front Overlay Touch Screen Glass Repair Replacement
Power Panel 65 4PP065.1043-K03 Touch Screen Panel Protective Film
Specifications:
Part Number : 4PP065.1043-K03
Product Line: Power Panel 65
Screen diagonal 10.4 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power 24 VDC
Remanent Variables: 32 kB
Storage -20 to 70°C