for B&R 5AP5230.156C-000 Touch Screen Monitor Repair
  • group nameAutomation Panel
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • model5AP5230.156C-000
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 00:31:33 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Size 15.6 inch
  • Brand B&R
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Automation Panel 5000 5AP5230.156C-000
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
New Product Announcement: Multi-Touch Capacitive Screen for B&R 5AP5230.156C-000 Now Available!
Automation Panel 5000 5AP5230.156C-000 Touch Screen Panel HMI Touch Glass
Product Features:
Specifications:
Input Power: 24 VDC
Part Number: 5AP5230.156C-000
Product Line: Automation Panel 5000
Screen Diagonal: 15.6 in
Warranty: 365 Days Warranty
Display Type: TFT color
Input Type: Touchscreen
Mounting Position: Vertical
Serial Interface Type: RS232
Storage: -20 to 50°C