TT-1215-AGH-4W-T1 Touch Screen Monitor Replacement
  • group nameHMI Touch Screen Panel
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelTT-1215-AGH-4W-T1
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, T/T ,Credit Card, Western Union
  • update timeWed, 13 May 2026 22:53:14 GMT
Paramtents
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-4 workdays
  • Brand VICPAS
  • Model TT-1215-AGH-4W-T1
  • Supply Parts MMI Touch Screen
  • Display Size 12.1 inches
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
TT-1215-AGH-4W-T1 HMI Panel Glass. 365 Days Warranty-Fully Tested-Factory Prices-Fast Shipping.
Detailed
TT-1215-AGH-4W-T1 Touch Panel HMI Replacement Repair
TT-1215-AGH-4W-T1 Touchscreen for repair replacement
Specifications:
The table below describes the parameters of the TT-1215-AGH-4W-T1 Touch Glass HMI.
Brand: VICPAS
Input Power: 20 W
Product Line: Touch Screen Panel
Touchscreen: Analog Resistive
Warranty: 1-Year Warranty
Display Colours: 256000 colours
Display Element: TFT
Display Size: 12.1"
Operation Type: Touch screen
Voltage Supply: 24 VDC