B&R PP500 5PP520.1044-500 Rev. D0 Touch Screen Protective Film
  • brand nameVICPAS
  • model5PP520.1044-500 Rev. D0
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 20:27:54 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Size 10.4 inch
  • Brand B&R
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Power Panel 500 5PP520.1044-500 Rev. D0
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Power Panel 500 5PP520.1044-500 Rev. D0 Touch Panel Protective Film Repair Replacement
Order each part separately is available
Power Panel 500 5PP520.1044-500 Rev. D0 Protective Film Touchscreen Glass
Specifications:
Part Number: 5PP520.1044-500 Rev. D0
Product Line: Power Panel 500
Screen Diagonal: 10.4 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Serial Interface Type: RS232
Storage: -20 to 70°C