Samba 3.5™ SM35-J-R20 SM35-J-RA22 HMI Panel Glass Repair
  • group nameUnitronics
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelSM35-J-R20 SM35-J-RA22
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, T/T ,Credit Card, Western Union
  • update timeWed, 13 May 2026 19:12:40 GMT
Paramtents
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-4 workdays
  • Brand VICPAS
  • Model Unitronics SM35-J-R20 SM35-J-RA22
  • Supply Parts SM35-J-R20 SM35-J-RA22 Touch Screen Monitor
  • Product Line Unitronics Samba 3.5™
  • Display Size 3.5"
Detailed
Unitronics Samba 3.5™ SM35-J-R20 SM35-J-RA22 Touch Screen Glass Replacement
Unitronics Samba 3.5™ SM35-J-R20 SM35-J-RA22 Touch Screen Panel for HMI repair replacement
Specifications:
Part Number: SM35-J-R20 SM35-J-RA22
Resolution: 320x240 pixels
Warranty: 1-Year Warranty
Input Freq.: 10kHz max.
Minimum Pulse: 40μs
Supply Supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temp.: -20℃~+60℃
Transport Temp.: −20 ... +60 °C
Operation Temp.: 0 ... +50 °C