IPC17T-2D-X2H-DA3 IPC17T-2D-X4S-NA5 HMI Touch Screen
  • group nameOther Parker Series
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelIPC17T-2D-X2H-DA3 IPC17T-2D-X4S-NA5
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 10:22:20 GMT
Paramtents
  • Brand VICPAS
  • Warranty 365 Days
  • Supply Touch Panel
  • Shipping 2-4 workdays
  • Part Number IPC17T-2D-X2H-DA3 IPC17T-2D-X4S-NA5
  • Display Size 17"
  • Product Line Parker IPC PowerStation
Detailed
IPC17T-2D-X2H-DA3 IPC17T-2D-X4S-NA5 Parker IPC PowerStation Touch Digitizer Glass Repair
Order each part separately is available
IPC17T-2D-X2H-DA3 IPC17T-2D-X4S-NA5 Parker IPC PowerStation HMI Panel Glass Repair Replacement
Specifications:
Brand: VICPAS
Operating Humidity: 5-95% (non-condensing)
Display Resolution: 1280 x 1024 pixels
Warranty: 12 Months Warranty
Display Size: 17 inch
Display Type: Color TFT
Touchscreen: Resistive, analog
Power Supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temperature: -20 °C ~ +60 °C