PHM-15T-A1D2 PHM-15T-A1D3 HMI Panel Glass LCD Display Screen Front Cover
  • brand nameVICPAS
  • modelPHM-15T-A1D2 PHM-15T-A1D3
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, T/T ,Credit Card, Western Union
  • update timeThu, 14 May 2026 09:20:27 GMT
  • Brand VICPAS
  • Supply Parts Plastic Housing Touch Screen Monitor LCD Display
  • Product Line Parker PHM Flat Panel Industrial Monitors
  • Display Size 15"
Specifications:
Altitude: -200ft. to 10,000ft.
Product Line: PHM Flat Panel Industrial Monitors
Resolution: 1024 x 768 pixels
Warranty: 1-Year Warranty
Input Freq.: 10kHz max.
Minimum Pulse: 40μs
Supply Supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temp.: -20℃~+60℃
Transport Temp.: −20 ... +60 °C
Operation Temp.: 0 ... +50 °C