PHM-17T-E1D3 PHM-17T-G1A1 HMI Panel Glass Replacement
  • group nameOther Parker Series
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelPHM-17T-E1D3 PHM-17T-G1A1
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, T/T ,Credit Card, Western Union
  • update timeThu, 14 May 2026 09:20:27 GMT
Paramtents
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-4 workdays
  • Brand VICPAS
  • Supply Parts Parker PHM Flat Panel Touch Screen Monitor
  • Product Line Parker PHM Flat Panel Industrial Monitors
  • Display Size 17"
Detailed
PHM Flat Panel Industrial Monitors PHM-17T-E1D3 PHM-17T-G1A1 Touch Screen Panel
Order each part separately is available
Specifications:
Altitude: -200ft. to 10,000ft.
Product Line: PHM Flat Panel Industrial Monitors
Resolution: SXGA (1280x1024)
Warranty: 1-Year Warranty
Input Freq.: 10kHz max.
Minimum Pulse: 40μs
Supply Supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temp.: -20℃~+60℃
Transport Temp.: −20 ... +60 °C
Operation Temp.: 0 ... +50 °C