Convotherm C4ET20.10GS easyTouch Controls Touch Membrane
  • group nameOther
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelConvotherm C4ET20.10GS easyTouch Controls
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, T/T ,Credit Card, Western Union
  • update timeWed, 13 May 2026 17:41:41 GMT
Paramtents
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-4 workdays
  • Brand VICPAS
  • Supply Parts Touchscreen Panel
  • Display Size 9.4 inches
Detailed
Convotherm C4ET20.10GS easyTouch Controls HMI Panel Glass Repair Replacement
Convotherm C4ET20.10GS easyTouch Controls Touch Screen Monitor for repair replacement
Specifications:
Brand: VICPAS
Product Line: Touch Screen Panel
Resolution: 800 × 640 pixels
Touchscreen: Analog Resistive
Warranty: 1-Year Warranty
Display Size: 9.4"
Display Type: TFT
Input Power: 20 W
Operation Type: Touch screen
Voltage Supply: 24 VDC