FT-AS00-10.4AS TOPCON KB-50S HMI Touch Screen Replace
  • group nameTopcon
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelFT-AS00-10.4AS TOPCON KB-50S
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 17:37:13 GMT
Paramtents
  • Brand VICPAS
  • Warranty 365 Days
  • Supply FT-AS00-10.4AS TOPCON KB-50S Touch Panel
  • Shipping 2-4 workdays
  • Part Number FT-AS00-10.4AS TOPCON KB-50S
  • Display Size 10.4"
  • Product Line TOPCON
Detailed
FT-AS00-10.4AS TOPCON KB-50S Touch Digitizer Glass Replacement
FT-AS00-10.4AS TOPCON KB-50S HMI Panel Glass Repair Replacement
Specifications:
The table below describes the parameters of the FT-AS00-10.4AS TOPCON KB-50S Touch Screen HMI Parts.
Brand: VICPAS
Operating Humidity: 5-95% (non-condensing)
Display Resolution: 640x480 pixels
Product Line: TOPCON
Warranty: 12 Months Warranty
Display Size: 10.4 inch
Display Type: TFT LCD
Touchscreen: Resistive, analog
Power Supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temperature: -20 °C ~ +60 °C