5AP933.215C-K06 Touch Digitizer Glass Replacement
  • brand nameVICPAS
  • model5AP933.215C-K06
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 22:59:21 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type multi-touch PCT
  • Size 21.5 inch
  • Brand B&R
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Automation Panel 5AP933.215C-K06
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Automation Panel multi-touch 5AP933.215C-K06 Touch Panel Repair
Automation Panel multi-touch 5AP933.215C-K06 Touchscreen Glass
Specifications:
Part Number: 5AP933.215C-K06
Product Line: Automation Panel multi-touch
Screen Diagonal: 21.5 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Serial Interface Type: RS232
Storage: -20 to 50°C