5AP99D.215C-B62 Protective Film Touch Screen Panel
  • brand nameVICPAS
  • model5AP99D.215C-B62
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 01:07:24 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Size 21.5 inch
  • Brand B&R
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Automation Panel 5AP99D.215C-B62
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
Order each part separately is available
• Check the contents of the shipment for completeness and damage.
• Remove the power cable from the device and from the power supply.
Specifications:
Part Number : 5AP99D.215C-B62
Product Line: Automation Panel
Screen diagonal 21.5 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power 24 VDC
Serial interface Type: RS232
Storage -20 to 50°C