5AP830.215C-01 Touch Digitizer Glass Replacement
  • brand nameVICPAS
  • model5AP830.215C-01
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 00:03:26 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type multi-touch PCT
  • Size 21.5 inch
  • Brand B&R
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Automation Panel 5AP830.215C-01
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Automation Panel 830 5AP830.215C-01 Touch Panel Repair
Automation Panel 830 5AP830.215C-01 Touchscreen Glass
Specifications:
Part Number: 5AP830.215C-01
Product Line: Automation Panel
Screen Diagonal: 21.5 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Serial Interface Type: RS232
Storage: -20 to 50°C