Panel PC 1200 5PPC1200.121E-10B Touch Screen Monitor
  • brand nameVICPAS
  • model5PPC1200.121E-10B
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 22:41:35 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type multi-touch PCT
  • Size 12.1 inch
  • Brand B&R
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Panel PC 1200 5PPC1200.121E-10B
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
Multi-Touch Capacitive Screen for B&R 5PPC1200.121E-10B Now Available!
Panel PC 1200 5PPC1200.121E-10B Touch Screen Panel HMI Touch Glass
Specifications:
The table below describes the parameters of the 5PPC1200.121E-10B Panel PC 1200 MMI Touch Screen.
Part Number: 5PPC1200.121E-10B
Product Line: Panel PC 1200
Screen Diagonal: 12.1 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Serial Interface Type: RS232
Storage: -20 to 50°C