SCN-A5-FLT15.0-F01-0H1-R Touch Digitizer Glass
  • group nameHMI Touch Screen Panel
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelSCN-A5-FLT15.0-F01-0H1-R
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:45:29 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Size 15 inch
  • Brand VICPAS
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
SCN-A5-FLT15.0-F01-0H1-R Touch Panel Repair Replacement
Order each part separately is available
SCN-A5-FLT15.0-F01-0H1-R Touchscreen Glass
Specifications:
The table below describes the parameters of the SCN-A5-FLT15.0-F01-0H1-R Touchscreen Panel.
Part Number: SCN-A5-FLT15.0-F01-0H1-R
Product Line: Touch Screen Panel
Screen diagonal 15 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power 24 VDC
Display Type: TFT color
Mounting position: Vertical
Input Type: Touchscreen
Serial interface Type: RS232
Storage -20 to 50°C