PP400 4PP420.1043-K12 Touch Screen Replacement Repair
  • brand nameVICPAS
  • model4PP420.1043-K12
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 20:19:20 GMT
Paramtents
  • Brand B&R
  • Size 10.4 inch
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Power Panel 400 4PP420.1043-K12
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
B&R Power Panel 400 4PP420.1043-K12 Touch Screen. 1 Year Warranty-Fully Tested-Worldwide Shipping
Detailed
B&R Power Panel 400 4PP420.1043-K12 Touch Panel Repair Replacement
Power Panel 400 4PP420.1043-K12 Touchscreen Glass
Specifications:
The table below describes the parameters of the 4PP420.1043-K12 Power Panel 400 Touchscreen Panel.
Part Number: 4PP420.1043-K12
Product Line: Power Panel 400
Screen Diagonal: 10.4 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Serial Interface Type: RS232
Storage: -20 to 70°C