PP500 5PP520.1214-K02 Touch Screen Panel Protective Film
  • brand nameVICPAS
  • model5PP520.1214-K02
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 19:40:25 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Size 12.1 inch
  • Brand B&R
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Power Panel 500 5PP520.1214-K02
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Power Panel 500 5PP520.1214-K02 Protective Film Touch Panel Repair Replacement
Order each part separately is available
Power Panel 500 5PP520.1214-K02 Front Overlay Touchscreen Glass
Specifications:
Part Number: 5PP520.1214-K02
Product Line: Power Panel 500
Screen Diagonal: 12.1 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Serial Interface Type: RS232
Storage: -20 to 70°C