PP500 5PP580.1043-K01 Touch Screen Panel Replacement
  • group namePower Panel 500
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • model5PP580.1043-K01
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 18:50:03 GMT
Paramtents
  • Brand B&R
  • Size 10.4 inch
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Power Panel 500 5PP580.1043-K01
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Power Panel 500 5PP580.1043-K01 Touch Panel Repair Replacement
Power Panel 500 5PP580.1043-K01 Touchscreen Glass
Specifications:
Part Number: 5PP580.1043-K01
Product Line: Power Panel 500
Screen Diagonal: 10.4 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Display Type: TFT color
Mounting Position: Vertical
Input Type: Touchscreen
Serial Interface Type: RS232
Storage: -20 to 70°C