5AP920.1214-K07 Touch Screen Monitor Replacement
  • brand nameVICPAS
  • model5AP920.1214-K07
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 13:56:03 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Size 12.1 inch
  • Brand B&R
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Automation Panel 900 5AP920.1214-K07
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Automation Panel 900 5AP920.1214-K07 Touch Screen Glass Repair Replacement
Order each part separately is available
Automation Panel 900 5AP920.1214-K07 Touch Screen Panel HMI Touch Glass
The following device families can be connected to the B&R Automation Panel 900 5AP920.1214-K07:
• Automation PC 510
• Automation PC 511
• Automation PC 620
• Automation PC 810
• Automation PC 820
• Automation PC 910
• Panel PC 700
• Panel PC 800
• Power Panel 500
Specifications:
Part Number: 5AP920.1214-K07
Product Line: Automation Panel 900
Screen Diagonal: 12.1 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Serial Interface Type: RS232
Storage: -20 to 70°C