AUO G121XN01 V0 LCD Display Screen Repair
  • group nameLCD Display
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelG121XN01 V0
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, T/T ,Credit Card, Western Union
  • update timeWed, 13 May 2026 22:30:40 GMT
Paramtents
  • Brand AUO
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model G121XN01 V0
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
  • Size 12.1 inch
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
AUO G121XN01 V0 LCD Screen Repair. 365 Days Warranty-Fully Tested-Factory Prices-Fast Shipping.
Detailed
AUO G121XN01 V0 LCD Display Repair Replacement
AUO G121XN01 V0 LCD Display
Specifications:
The table below describes the parameters of the G121XN01 V0 AUO LCD Display Screen.
Part Number: G121XN01 V0
Product Line: LCD Display
Screen Diagonal: 12.1 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Display Type: TFT color
Mounting Position: Vertical
Input Type: Touch Sscreen
Serial Interface Type: RS232
Storage: -20 to 70°C