Kyocera KCS057QV1AJ-G23 LCD Screen Replacement
  • group nameLCD Display
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelKCS057QV1AJ-G23
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, T/T ,Credit Card, Western Union
  • update timeWed, 13 May 2026 16:52:10 GMT
Paramtents
  • Brand Kyocera
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model KCS057QV1AJ-G23 LCD Display Screen
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
  • Size 5.7 inch
Detailed
Kyocera KCS057QV1AJ-G23 LCD Screen Repair Replacement
Kyocera KCS057QV1AJ-G23 LCD Display
Specifications:
The table below describes the parameters of the KCS057QV1AJ-G23 Kyocera LCD Screen.
Part Number: KCS057QV1AJ-G23
Product Line: LCD Display
Screen Diagonal: 5.7 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Display Type: TFT color
Mounting Position: Vertical
Input Type: Touchscreen
Serial Interface Type: RS232
Storage: -20 to 70°C