Mitsubishi AA121XK01 LCD Display Replacement
  • group nameFor Mitsubishi Touch Screen Panel Repair
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelAA121XK01
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, T/T ,Credit Card, Western Union
  • update timeThu, 14 May 2026 10:21:26 GMT
Paramtents
  • Brand Mitsubishi
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model AA121XK01
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
  • Size 12.1 inch
Detailed
Mitsubishi AA121XK01 LCD Display Repair Replacement
Mitsubishi AA121XK01 LCD Display
Specifications:
The table below describes the parameters of the Mitsubishi AA121XK01 LCD Display Screen.
Part Number: AA121XK01
Product Line: LCD Display
Screen Diagonal: 12.1 in
Warranty: 365 Days Warranty
Display Type: TFT color
Input Power Voltage: Single 3.3 V for LCD driving
Display Mode: Normally white TN
Storage Temperature: -30 °C to 80 °C