MBKT204 TOU24003-A5 Touch Screen Panel Replacement
  • group nameOther
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelMBKT204 TOU24003-A5
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 14:32:52 GMT
Paramtents
  • Brand VICPAS
  • Warranty 365 Days
  • Supply MBKT204 TOU24003-A5 Touch Membrane
  • Shipping 2-4 workdays
  • Part Number MBKT204 TOU24003-A5
Detailed
MBKT204 TOU24003-A5 MMI Touch Screen Repair Replacement
MBKT204 TOU24003-A5 Touch Digitizers Repair Replacement
Specifications:
The table below describes the parameters of the MBKT204 TOU24003-A5 Touchscreen HMI Parts.
Cooling Method: Natural Airflow
Contact Resistance: < 200 mΩ
Light Transmission ≥ 80%
Product Line: Touch Screen Glass
Warranty: 12 Months Warranty
Brand: VICPAS
Backlight: LED
Power supply: 24 V DC