XS719XP632000 Protective Film Touch Digitizer Glass
  • group nameIndustrial Monitor
  • Min Order1 kilogram
  • brand nameVICPAS
  • modelXS719XP632000
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 22:47:49 GMT
Paramtents
  • Brand ESA
  • Size 19 inch
  • Warranty 365 Days
  • Product Line Touch screen terminals
  • Supply XS715 Touch Screen and Overlay
Packging & Delivery
  • Min Order1 kilogram
Briefing
Detailed
ESA XS719XP632000 Front Overlay Touch Screen Replacement
Order each part separately is available
ESA Touchscreen Terminal XS719XP632000 Repair Replacement
XS719XP632000 ESA 19" TFT 1280 x 1024 65.536 colors Protective Film and Touch Screen Terminal Repair Kit, which includes touchscreen and protective film
Specifications:
The table below describes the parameters of the ESA XS719XP632000 HMI Parts.
Brand: ESA
Resolution: 1280 x 1024 pixel
Size: 19 INCH
Warranty: 6-Months Warranty
Product Line: Touch Terminal
Display Type: Graphic LCD TFT
Backlight: CCFL
Touch screen: Analog
Input voltage: 18 - 32 V DC