JC-P104V24-A JC-P104V24-AB Operator Keyboard MMI Touch Screen
  • group nameOther
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelJC-P104V24-A JC-P104V24-AB
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 22:52:34 GMT
Paramtents
  • Touch screen tapes Resistance touch screen
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-3 workdays
  • Name Touch Screen Monitor Keyboard Membrane
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
  • Name JC-P104V24-A JC-P104V24-AB
Detailed
JC-P104V24-A JC-P104V24-AB Touch Screen Panel Membrane Keypad Repair
Order each part separately is available
JC-P104V24-A JC-P104V24-AB Touch Screen Glass Membrane Switch Replacement
Specifications:
Part Number: JC-P104V24-A JC-P104V24-AB
Product Line: Other
Display Size: Varies
Power Supply: 5VDC / 12VDC / 24VDC
Warranty: 365 Days Warranty
Operating Temperature: -20°C to 70°C
Storage Temperature: -30°C to 80°C