2080-LC30-24QBB/24QVB/24QWB/48AWB/48QVB Micro830 Plastic Shell
  • group nameOther
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • model2080-LC30-24QBB/24QVB/24QWB/48AWB/48QVB Micro830
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 12:49:26 GMT
Paramtents
  • Touch screen tapes Resistance touch screen
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-3 workdays
  • Name Allen Bradley Micro 800 Series Plastic Enclosure
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
  • Name 2080-LC30-24QBB/24QVB/24QWB/48AWB/48QVB Micro830
Detailed
2080-LC30-24QBB/24QVB/24QWB/48AWB/48QVB Micro830 Allen Bradley Micro 800 Plastic Cover Body Repair
Specifications:
Part Number: 2080-LC30-24QBB/24QVB/24QWB/48AWB/48QVB Micro830
Product Line: Allen Bradley Micro 800
Display Size: Varies
Power Supply: 5VDC / 12VDC / 24VDC
Warranty: 365 Days Warranty
Operating Temperature: -20°C to 70°C
Storage Temperature: -30°C to 80°C